SerenityEndymion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SerenityEndymion

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  <style>.mcrmeebo { display: block; background:url("http://widget.">chat  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  dghdfdghdf  

4 Yüz (grup)

YazarMesaj
Usagi
Prenses Serenity(admin)
Prenses Serenity(admin)
Usagi

4 Yüz (grup) Empty
MesajKonu: 4 Yüz (grup)   4 Yüz (grup) Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:36 pm

4 Yüz (grup) 4yuzwv0
4 Yüz (grup) 4yuzwv0.b765debdab
Grup Üyeleri Didem Ergüven: Müziğe on yaşında piyano çalarak başlayan Didem, İstanbul Üniversitesi'nde fagot eğitimi alarak sürdürdü. Kısa süre sonra okul konserlerinde ve müzikallerde rol aldı. Yeditepe Üniversitesi'nde öğrenimini sürdüren Didem İngilizce ve İtalyanca biliyor.

İlkay Sipahi: Okul yıllarında hem şarkı söyledi, hem de profesyonel basketbol takımlarında basketbol oynadı. İlkay Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nden mezun oldu.

Gülnur Gökçe: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğitim gören Gülnur daha önce konservatuvarın müzikal bölümünde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi' nde okudu. 2002 yılında Eurovision'da Türkiye'yi temsil eden şarkıda vokal yaptı. Selena Ve Hayal Ve Gerçek adlı dizilerin jingle'ını seslendiriyor.

Onur Kırış: Yıldız Teknik Üniversitesi 99'da eğitim gören Onur genç kızların sevgilisi. Birçok müzikalde rol aldı. Şu an Kara İnci adlı dizide Seçkin adlı karakteri seslendiriyor.

Albüm 2007 : 4Yüz
2008 : + Enerji

Video Klipler 4Yüz :

2007 : Dandini
2007 : Kız Kıza
2007 : Salla
2007 : Ne Senle Ne Sensiz
2007 : Karşındayım
+ Enerji:

2008 : Aşk Yok

4Yüz Dandini
Kız Kıza